Observera: Inlägg i forumet publiceras omedelbart utan redaktionell förhandsgranskning. De omfattas därför inte av utgivningsbeviset för Företagande.se. Redaktionen kan i efterhand granska och moderera inlägg, men du som skribent ansvarar själv för innehållet.

Senast uppdaterad för 14 år sedan
Nykomling
1

Säljerfaren affärspartner sökes!


Hej!

Sedan vintern 2011 driver jag mitt bolag inom telecom, där jag tillhandahåller tekniska lösningar för betaltelefoni - jag konkurrerar idag med två övriga aktörer på samma marknad.

Under våren påbörjade jag planeringen av ytterligare en produkt, och under oktober månad är den färdigutvecklad, testkörd och det är dags för arbetet med införsäljning.

I korthet handlar det om en lösning som låter bolags inringande kunder slippa sitta i telefonkö, utan meddelar istället en tid då företaget ifråga kommer att ringa upp kunden - baserat på beläggning och företagets bemanningsschema. Idag finns endast en liknande lösning, som är utvecklad av ett annat Svensk företag och används av en stor del av den statliga vårdsektorn.

Jag söker en mycket driven och erfaren eldsjäl inom försäljning som vill ge sig på detta tillsammans med mig.

Maila mig på simon.krantz@agent24.se om intresse finns så ringer jag upp dig.
Nykomling
4
Maila mig och förklara mer ingånde vad det handlar om, priser, förtjänst osv.
Vill du delta i diskussionen?

Logga in eller registrera dig för att skriva inlägg och delta i diskussioner.