Senast uppdaterad för 19 år sedan

Peter Lee affärsutveckling


Ökad lönsamhet med marknadsplanering!



Funderar du på att börja marknadsplanera? Eller har du redan kommit igång? I båda fallen kan vi hjälpa dig att nå ett ännu bättre resultat.



Det är ett välkänt faktum att marknadsföring måste planeras ordentligt för att ge maximal effekt. Marknadsplanering kan ge dig många uppslag om hur du ökar försäljningen med genomtänkt marknadsföring.



På ett praktiskt och realistiskt sätt hjälper vi till med upplägg och genomförande av din marknadsföring. Från det grundläggande arbetet, med att bestämma din ställning på marknaden, till hur den slutliga marknadsföringen anpassas till din målgrupps behov och efterfrågan.



Peter Lee affärsutveckling vänder sig i första hand till dig som är småföretagare och vi har hela Sverige som arbetsfält.





Med vänlig hälsning



Peter Lee



Kontakta mig gärna på info@peterlee.se så fastställer vi vad

ditt företag kan tjäna på att börja marknadsplanera.



www.peterlee.se
Vill du delta i diskussionen?

Logga in eller registrera dig för att skriva inlägg och delta i diskussioner.

Svarar till: